Автозапчасть K199410F3526 производителя FERODO
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
Внутрішня довжина [мм]: 176
Гальмівна колодка: із серпоподібними накладками
Гальмівна колодка: Стандартний розмір
Гальмівна система: 5mm Z-Cam = 96xL8
Гальмівна система: 8mm Z-Cam = 104xL10
Діаметр барабана: 410
Зовнішня довжина [мм]: 192
Кількість заклепок на комплект накладок: 96.104
Перевірочне значення: E9-90R-02B1058/3602
Радіус [мм]: 200
Розташування/число отворів: 12/13
Тип заклепок: L8/L10
Товщина [мм]: 18,7
Ширина (мм): 150
Якість: 3526F
Уточнити наявність
Аналоги для FERODO K199410F3526
PE AUTOMOTIVE086.121-00A PE AUTOMOTIVE 086.121-00A Комплект гальмівних черевиків, барабанні гальма
WVA номер: 19941
Вага, кг]: 6,51
Вид допуску: із загальним дозволом на експлуатацію (ABE)
Кількість гальмівних колодок: 8
Ремонтна платформа: N
Товщина [мм]: 18,1
Число отворів під заклепки: 12
Уточнити наявність
BERAL1994118306016278
BERAL 1994118306016278
Комплект гальмівних черевиків, барабанні гальма
Вага, кг]: 6,7
Внутрішня довжина [мм]: 176