Автозапчасть 8P2955425F производителя VAG
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VAG8P2 955 425 F VAG 8P2 955 425 F Щітка склоочисника Щітка склоочисника
Вага [г]: 259
Довжина 1/довжина 2 [мм]: 600/480
Кількісна одиниця: комплект
Уточнити наявність
Аналоги для VAG 8P2955425F
DENSODF-103 DENSO DF-103 Щітка склоочисника
Вага [г]: 259
Кількісна одиниця: комплект
Уточнити наявність
VAG1K0 955 429
VAG 1K0 955 429
Щітка склоочисника
VAG1K0 955 429 B
VAG 1K0 955 429 B
Щітка склоочисника
VAG2K0 998 002
VAG 2K0 998 002
VAG2K0 998 002 A
VAG 2K0 998 002 A
VAG2K1 955 425 A
VAG 2K1 955 425 A
VAG2K1 955 426 A
VAG 2K1 955 426 A
VAG2K2 955 425 A
VAG 2K2 955 425 A
VAG2K2 955 426 A
VAG 2K2 955 426 A
VAG8P0 998 002
VAG 8P0 998 002
VAG8P1 955 425 F
VAG 8P1 955 425 F
VAG8P1 955 426 F
VAG 8P1 955 426 F
VAG8P2 955 426 F
VAG 8P2 955 426 F