Автозапчасть 7M0951253A производителя SEAT
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
SEAT7M0 951 253 A SEAT 7M0 951 253 A Блок керування, час розжарювання Блок керування, час розжарювання
Уточнити наявність
Аналоги для SEAT 7M0951253A
BOSCH0 986 332 001 BOSCH 0 986 332 001 Блок керування, час розжарювання
Уточнити наявність
FEBI BILSTEIN34751 FEBI BILSTEIN 34751 Реле, робочий струм
Вага, кг]: 0,025
Кількість приєднань: 4
Напруга, В]: 12
Сила струму [A]: 30
MEYLE100 937 0001 MEYLE 100 937 0001 Багатофункціональне реле
Висота [мм]: 25
Довжина [мм]: 28
Кількість полюсів: 4
Номінальна потужність [Вт]: 480
Номінальна сила струму [A]: 40
Робоча напруга [В]: 12
Техніка приєднання: 2x 6,3 mm
Техніка приєднання: 2x 9,5 mm