Автозапчасть 7L0820411G производителя PORSCHE
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
PORSCHE7L0 820 411G PORSCHE 7L0 820 411G Конденсатор, кондиціонер Конденсатор, кондиціонер
Розміри радіатора: 700-390-16
Уточнити наявність
Аналоги для PORSCHE 7L0820411G
QUINTON HAZELLQCN368 QUINTON HAZELL QCN368 Конденсатор, кондиціонер
Розміри радіатора: 700-390-16
Уточнити наявність
NISSENS94667 NISSENS 94667 Конденсатор, кондиціонер
Додатковий артикул / Додаткова інформація 2: з осушувачем
Матеріал: алюміній
Розміри радіатора: 700 X 390 X 16 mm
LORO003-016-0020 LORO 003-016-0020 Конденсатор, кондиціонер
Матеріал: алюміній
Розміри радіатора: 740x390x16
AUDI4L0 260 401
AUDI 4L0 260 401
Конденсатор, кондиціонер
AUDI4L0 260 401A
AUDI 4L0 260 401A
Конденсатор, кондиціонер
VW7L0 820 411C
VW 7L0 820 411C
VW7L0 820 411D
VW 7L0 820 411D
VW7L0 820 411E
VW 7L0 820 411E
VW7L0 820 411F
VW 7L0 820 411F