Автозапчасть 7D0422155A производителя VAG
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VAG7D0 422 155 A VAG 7D0 422 155 A Гідравлічний насос, кермо Гідравлічний насос, кермо
Довжина маточини [мм]: 41
Уточнити наявність
Аналоги для VAG 7D0422155A
ERA BENELUXSP8487 ERA BENELUX SP8487 Гідравлічний насос, кермо
Довжина маточини [мм]: 41
Уточнити наявність
JP GROUP1145100600 JP GROUP 1145100600 Гідравлічний насос, кермо
Вид експлуатації: гідравлічний
Обмеження виробника: ZF
Тиск [бар]: 105
JP GROUP1145100609 JP GROUP 1145100609 Гідравлічний насос, кермо
Вид експлуатації: гідравлічний
Обмеження виробника: ZF
Тиск [бар]: 105
GENERAL RICAMBIPI0229 GENERAL RICAMBI PI0229 Гідравлічний насос, кермо
DA SILVADP2196 DA SILVA DP2196 Гідравлічний насос, кермо
Висота [мм]: 98
Для виробника рульового керування: ZF / KAYABA
Розмір різьблення з'єднання зворотного проводу: F16x150
Розмір різьблення з'єднання напірного трубопроводу: Ø16mm
Вага, кг]: 1,718
VAG028 145 157 F
VAG 028 145 157 F