Автозапчасть 4L0906262F производителя VAG
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VAG4L0 906 262F VAG 4L0 906 262F Лямбда-зонд Лямбда-зонд
Довжина кабелю [мм]: 600
Кількість полюсів: 5
Уточнити наявність
Аналоги для VAG 4L0906262F
METZGER0893541
METZGER 0893541
Лямбда-зонд
Довжина кабелю [мм]: 600
Кількість полюсів: 5
Уточнити наявність
VAG03L 906 262A
VAG 03L 906 262A
Лямбда-зонд
VAG03L 906 262D
VAG 03L 906 262D
VAG04E 906 262E
VAG 04E 906 262E
VAG04L 906 2662A
VAG 04L 906 2662A
VAG06E 906 265F
VAG 06E 906 265F