Автозапчасть 4H0951253A производителя SEAT
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
SEAT4H0 951 253A SEAT 4H0 951 253A Реле, робочий струм Реле, робочий струм
Для оригінального номера: 141 951 253B
Номінальна напруга [V]: 12
Сила струму [A]: 40
Функція реле: Робочий контакт
Уточнити наявність
Аналоги для SEAT 4H0951253A
TOPRAN102 409
TOPRAN 102 409
Реле, робочий струм
Номінальна напруга [V]: 12
Сила струму [A]: 40
Функція реле: Робочий контакт
Уточнити наявність
HELLA4RA 007 507-051 HELLA 4RA 007 507-051 Реле, робочий струм; Багатофункціональне реле
Ідентифікаційний номер виконання штекерного роз'єму: B3
Діапазон температури до [°C]: 85
Додатковий артикул / Додаткова інформація 2: з опором
Додатковий артикул / Додаткова інформація: без кронштейна
Кількість полюсів: 4
Колір: чорний
Область температури від [°C]: -40
Схема з'єднань: S2
Тип захисту (IP-код): IP54
Функції комбінованого перемикача: Пристрій із замикаючим контактом
FEBI BILSTEIN34751 FEBI BILSTEIN 34751 Реле, робочий струм
Вага, кг]: 0,025
Кількість приєднань: 4
Напруга, В]: 12
Сила струму [A]: 30
MEYLE114 830 0002 MEYLE 114 830 0002 Багатофункціональне реле
Висота [мм]: 25,4
Довжина [мм]: 27,8
Опір [Ом]: 560
Робоча напруга [В]: 12
Техніка приєднання: 1x 6,3 mm
Техніка приєднання: 3x 4,8 mm