Автозапчасть 06A131102F производителя VAG
Бренд Назва Наявність Термін постачання Ціна Замовлення
VAG06A 131 102F VAG 06A 131 102F Клапан, насосна система додаткового повітря Клапан, насосна система додаткового повітря
Вид експлуатації: пневматичексій
Додатковий артикул / Додаткова інформація: з прокладкою
Тип клапана: Зворотній клапан
Тип клапана: Розмикаючий клапан
Уточнити наявність
Аналоги для VAG 06A131102F
METZGER0892254 METZGER 0892254 Клапан, насосна система додаткового повітря
Тип клапана: Зворотній клапан
Уточнити наявність
VAG06A 131 102
VAG 06A 131 102
Клапан, насосна система додаткового повітря
VAG06A 131 102A
VAG 06A 131 102A
VAG06A 131 102H
VAG 06A 131 102H