Автозапчасть Комплект пильника, приводний вал UNIGOM 300125H.2
Уточнити наявність
Країна виробництва: Италия
Бренд-виробник: UNIGOM
Артикул запчастини: 300125H.2
UNIGOM
Характеристики
ПараметрDx e Sx
ПараметрLobo 12,5mm
ПараметрØ 27x71mm H=107mm