Автозапчасть Водяний насос THERMOTEC D12071TT
Уточнити наявність
Бренд-виробник: THERMOTEC
Артикул запчастини: D12071TT
THERMOTEC
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
TOYOTA16100-19125
TOYOTA16100-19126
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)1995 (жовтень) - 1997 (квітень) 1587 84 кВт - 114 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.31997 (травень) - 2001 (жовтень) 1295 55 кВт - 75 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1995 (травень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.6 Si (AE101_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1587 84 кВт - 114 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1995 (травень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.6 GLI (AE101_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1587 84 кВт - 114 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 1.6 Si (AE101_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1587 84 кВт - 114 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA PASEO купе (EL44_) 1.51991 (квітень) - 1995 (серпень) 1497 74 кВт - 101 к.с. 5E-FE, Бензин
TOYOTA PASEO купе (EL54) 1.51995 (серпень) - 1999 (липень) 1497 85 кВт - 116 к.с. 5E-FE, Бензин
TOYOTA STARLET (_P7_) 1.0 (EP70L)1984 (жовтень) - 1989 (грудень) 999 40 кВт - 54 к.с. 1E-L, Бензин
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V (EP81) KAT1989 (грудень) - 1996 (березень) 1296 55 кВт - 75 к.с. 2E-E, Бензин
TOYOTA STARLET (_P8_) 1.3 12V (EP81_)1989 (грудень) - 1992 (грудень) 1296 55 кВт - 75 к.с. 2E, 2E-E, Бензин
TOYOTA TERCEL (AL2_) 1.5 4WD1982 (жовтень) - 1988 (січень) 1452 52 кВт - 71 к.с. 3A, Бензин
TOYOTA TERCEL (AL2_) 1.5 4WD (AL25)1986 (травень) - 1988 (січень) 1452 50 кВт - 68 к.с. 3A-C, Бензин
TOYOTA TERCEL (_L1_, _L2_) 1.3 (AL20, AL11)1979 (березень) - 1988 (січень) 1296 48 кВт - 65 к.с. 2A, Бензин