Автозапчасть Масляний фільтр STELLOX 20-50023-SX
Уточнити наявність
Країна виробництва: Германия
Бренд-виробник: STELLOX
Артикул запчастини: 20-50023-SX
STELLOX
Характеристики
Виконання фільтраФільтр, що накручується
Внутрішній діаметр 2 (мм)62
Діаметр корпусу [мм]93,2
Діаметр прокладки [мм]72
Приєднувальне гвинтове різьблення3/4" -16UNF-2B
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
ALFA ROMEO0060521128
ALFA ROMEO0060536129
ATLAS COPCO10300882
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01978 (жовтень) - 1983 (серпень) 1986 71 кВт - 97 к.с. B 19 A, B 19 K, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01982 (жовтень) - 1984 (серпень) 1986 100 кВт - 136 к.с. B 19 ET, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01974 (серпень) - 1976 (липень) 1986 60 кВт - 82 к.с. B 20 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.01976 (серпень) - 1979 (липень) 1986 66 кВт - 90 к.с. B 19 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11974 (серпень) - 1975 (липень) 2127 71 кВт - 97 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11980 (серпень) - 1984 (липень) 2127 79 кВт - 107 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11975 (серпень) - 1980 (липень) 2127 74 кВт - 100 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.11974 (серпень) - 1980 (липень) 2127 90 кВт - 122 к.с. B 21 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31980 (серпень) - 1984 (липень) 2315 82 кВт - 112 к.с. B 23 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31983 (серпень) - 1985 (липень) 2316 96 кВт - 131 к.с. B 230 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31978 (серпень) - 1980 (липень) 2316 103 кВт - 140 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31984 (серпень) - 1989 (грудень) 2316 98 кВт - 133 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31984 (серпень) - 1986 (липень) 2315 81 кВт - 110 к.с. B 230 A, Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.31986 (серпень) - 1987 (липень) 2315 83 кВт - 113 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.3 i KAT1986 (серпень) - 1993 (липень) 2316 85 кВт - 115 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 (P242, P244) 2.7 GLT61979 (серпень) - 1980 (липень) 2664 104 кВт - 141 к.с. B 27 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01982 (жовтень) - 1984 (серпень) 1986 100 кВт - 136 к.с. B 19 ET, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01974 (серпень) - 1975 (липень) 1986 60 кВт - 82 к.с. B 20 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01980 (серпень) - 1984 (грудень) 1986 71 кВт - 97 к.с. B 19 A, B 19 K, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.01976 (серпень) - 1982 (січень) 1986 66 кВт - 90 к.с. B 19 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11974 (серпень) - 1975 (липень) 2127 71 кВт - 97 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11975 (серпень) - 1980 (липень) 2127 74 кВт - 100 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11974 (серпень) - 1979 (липень) 2127 90 кВт - 122 к.с. B 21 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11980 (серпень) - 1984 (липень) 2127 79 кВт - 107 к.с. B 21 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.11980 (серпень) - 1984 (липень) 2127 80 кВт - 109 к.с. B 21 F, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31984 (серпень) - 1986 (липень) 2315 81 кВт - 110 к.с. B 230 A, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31986 (серпень) - 1987 (липень) 2316 83 кВт - 113 к.с. B 230 F , Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31984 (серпень) - 1988 (грудень) 2316 98 кВт - 133 к.с. B 23 E, Бензин
VOLVO 240 Kombi (P245) 2.31980 (серпень) - 1984 (липень) 2315 82 кВт - 112 к.с. B 23 A, Бензин