Автозапчасть Опора стійки амортизатора STELLOX 12-98004-SX
Уточнити наявність
Країна виробництва: Германия
Бренд-виробник: STELLOX
Артикул запчастини: 12-98004-SX
STELLOX
Характеристики
Сторона встановленняЗадній міст праворуч
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
TOYOTA4807112030
TOYOTA4807112140
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1296 53 кВт - 72 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 XLI 16V (EE101)1992 (липень) - 1995 (жовтень) 1332 65 кВт - 88 к.с. 4E-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.6 Si (AE101_)1995 (жовтень) - 1997 (квітень) 1587 84 кВт - 114 к.с. 4A-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E10_) 2.0 D (CE100_)1992 (липень) - 1997 (квітень) 1975 53 кВт - 72 к.с. 2C, Дизель
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.31997 (травень) - 2001 (жовтень) 1295 55 кВт - 75 к.с. 2E, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_)2000 (лютий) - 2001 (листопад) 1398 71 кВт - 97 к.с. 4ZZ-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.51999 (жовтень) - 2001 (жовтень) 1497 78 кВт - 106 к.с. 1NZ-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 16V (ZZE112_)2000 (лютий) - 2001 (листопад) 1598 81 кВт - 110 к.с. 3ZZ-FE, Бензин
TOYOTA COROLLA (_E11_) 1.6 Aut. (AE111_)1997 (квітень) - 2000 (лютий) 1587 79 кВт - 107 к.с. 4A-FE, Бензин