Автозапчасть Опора стійки амортизатора STELLOX 12-17428-SX
Уточнити наявність
Країна виробництва: Германия
Бренд-виробник: STELLOX
Артикул запчастини: 12-17428-SX
STELLOX
Характеристики
Сторона встановленняпередній міст праворуч
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
RENAULT TRUCKS07700832420S
RENAULT TRUCKS77 00 832 420 S1
RENAULT TRUCKS7700832420S
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)1998 (жовтень) - 2002 (жовтень) 1998 103 кВт - 140 к.с. F4R 700, F4R 701, Бензин
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)1996 (листопад) - 2000 (жовтень) 2188 83 кВт - 113 к.с. G8T 760, G8T 714, G8T 716, Дизель
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R)1998 (жовтень) - 2002 (жовтень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 727, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.6 16V (B568, B561)1997 (листопад) - 2001 (березень) 1598 79 кВт - 107 к.с. K4M 720, K4M 724, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.81995 (червень) - 2001 (лютий) 1783 69 кВт - 94 к.с. F3P 674, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 1.8 16V (B563, B564)1998 (квітень) - 2001 (березень) 1783 88 кВт - 120 к.с. F4P 760, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 (556A)1999 (жовтень) - 2001 (лютий) 1998 102 кВт - 139 к.с. F4R 780, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B)1999 (жовтень) - 2001 (березень) 1998 103 кВт - 140 к.с. F4R 780, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)1995 (червень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)1997 (березень) - 2001 (березень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 700, L7X 700, L7X 701, L7X 701, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.6 16V (K568)1997 (листопад) - 2001 (березень) 1598 79 кВт - 107 к.с. K4M 720, K4M 724, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 1.8 16V (K563, K564)1998 (квітень) - 2001 (березень) 1783 88 кВт - 120 к.с. F4P 760, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B)1999 (жовтень) - 2001 (березень) 1998 103 кВт - 140 к.с. F4R 780, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)1995 (жовтень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)1997 (березень) - 2001 (березень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 700, L7X 701, Бензин