Автозапчасть Опора стійки амортизатора STELLOX 12-17373-SX
Уточнити наявність
Країна виробництва: Германия
Бренд-виробник: STELLOX
Артикул запчастини: 12-17373-SX
STELLOX
Характеристики
Сторона встановленняпередній міст праворуч
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
MERCEDES-BENZ6025305980
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
RENAULT AVANTIME (DE0_) 2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V)2001 (листопад) - 2003 (травень) 1998 120 кВт - 163 к.с. F4R 760, F4R 761, Бензин
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)1998 (жовтень) - 2002 (жовтень) 1998 103 кВт - 140 к.с. F4R 700, F4R 701, Бензин
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)1996 (листопад) - 2000 (жовтень) 2188 83 кВт - 113 к.с. G8T 760, G8T 714, G8T 716, Дизель
RENAULT ESPACE III (JE0_) 3.0 V6 24V (JE0G, JE0R)1998 (жовтень) - 2002 (жовтень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 727, Бензин