Автозапчасть Підйомний пристрій для вікон PRASCO LA002W012
Уточнити наявність
Країна виробництва: Германия
Бренд-виробник: PRASCO
Артикул запчастини: LA002W012
PRASCO
Характеристики
Додатковий артикул / Додаткова інформаціябез електромотора
Кількість дверей2/3
Сторона встановленняліворуч
Сторона встановленняспереду
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
LANCIA71732829
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
LANCIA Y (840A) 1.1 (840AE)1995 (листопад) - 2003 (жовтень) 1108 40 кВт - 54 к.с. 176 B2.000, Бензин
LANCIA Y (840A) 1.2 (840AA, 840AF1A)1996 (березень) - 2003 (жовтень) 1242 44 кВт - 60 к.с. 840 A3.000, 188 A4.000, Бензин
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AD)1997 (квітень) - 2003 (жовтень) 1242 63 кВт - 86 к.с. 176 B9.000, Бензин
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AG1A)2000 (жовтень) - 2003 (жовтень) 1242 59 кВт - 80 к.с. 188 A5.000, Бензин
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AB)1996 (жовтень) - 2003 (жовтень) 1370 59 кВт - 80 к.с. 840 A2.000, Бензин
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AC)1996 (березень) - 2003 (жовтень) 1370 55 кВт - 75 к.с. 840 A4.000, Бензин