Автозапчасть Паливний фільтр OPEN PARTS EFF5114.20
Уточнити наявність
Країна виробництва: Италия
Бренд-виробник: OPEN PARTS
Артикул запчастини: EFF5114.20
OPEN PARTS
Характеристики
Виконання фільтраФільтр, що накручується
Зовнішній діаметр [мм]70
Розмір різьблення 1M 12
Розмір різьблення 2M 12
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
OPEL25121587
OPEL96058022
SUZUKI1541061A00
SUZUKI1541061A00000
SUZUKI541061A00
TOYOTA2330075080
TOYOTA2330079525
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
SUZUKI VITARA (ET, TA) 1.6 i 16V Привод на все колеса (ET, TA02)1990 (липень) - 1998 (березень) 1589 71 кВт - 97 к.с. G16B , G16B , Бензин
SUZUKI VITARA (ET, TA) 1.6 Привод на все колеса (TA, TA01)1988 (липень) - 1998 (березень) 1589 59 кВт - 80 к.с. G16A (8V), G16A (8V), Бензин
SUZUKI VITARA (ET, TA) 2.0 V6 24V Привод на все колеса (ET)1994 (грудень) - 1998 (березень) 1998 100 кВт - 136 к.с. H 20 A, H 20 A, H 20 A, Бензин
SUZUKI VITARA Cabrio (ET, TA) 1.61988 (липень) - 1995 (січень) 1589 59 кВт - 80 к.с. G16A (8V), Бензин