Автозапчасть гальмівний диск OPEN PARTS BDA1879.20
Уточнити наявність
Країна виробництва: Италия
Бренд-виробник: OPEN PARTS
Артикул запчастини: BDA1879.20
OPEN PARTS
Характеристики
Висота [мм]44
Діаметр [мм]280
Діаметр центрування [мм]61
Додатковий артикул / Додаткова інформація 2з гвинтами
Кількість отворів5
Мінімальна товщина [мм]21,8
Тип гальмівного дискавентильований
Товщина гальмівного диска (мм)24
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
RENAULT7700802231
RENAULT7700830283
RENAULT7701206198SK
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02)1998 (жовтень) - 2002 (жовтень) 1998 103 кВт - 140 к.с. F4R 700, F4R 701, Бензин
RENAULT ESPACE III (JE0_) 2.2 12V TD (JE0E, JE0H, JE0P)1996 (листопад) - 2000 (жовтень) 2188 83 кВт - 113 к.с. G8T 760, G8T 714, G8T 716, Дизель
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (556A/B)1999 (жовтень) - 2001 (березень) 1998 103 кВт - 140 к.с. F4R 780, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 2.0 16V (B56D/M)1995 (червень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT LAGUNA I (B56_, 556_) 3.0 24V (B56V)1997 (березень) - 2001 (березень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 700, L7X 700, L7X 701, L7X 701, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (A56A/B)1999 (жовтень) - 2001 (березень) 1998 103 кВт - 140 к.с. F4R 780, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 2.0 16V (K56D/M)1995 (жовтень) - 2001 (березень) 1948 102 кВт - 139 к.с. N7Q 700, N7Q 704, Бензин
RENAULT LAGUNA I Grandtour (K56_) 3.0 24V (K56V)1997 (березень) - 2001 (березень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 700, L7X 701, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F)1996 (липень) - 2000 (грудень) 2435 121 кВт - 165 к.с. N7U 700, N7U 701, Бензин
RENAULT SAFRANE II (B54_) 2.9 24V (B54N)1999 (березень) - 2000 (грудень) 2946 140 кВт - 190 к.с. L7X 713, Бензин