Автозапчасть гальмівний диск MASTER-SPORT 24012202001-SET-MS
Уточнити наявність
Країна виробництва: Германия
Бренд-виробник: MASTER-SPORT
Артикул запчастини: 24012202001-SET-MS
MASTER-SPORT
Характеристики
? фаски 2 [мм]140
Висота [мм]29
Діаметр [мм]310
Кількість отворів5
Сторона встановленняпередній міст
Тип гальмівного дискавентильований
Товщина гальмівного диска (мм)22
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
SUZUKI55211-65D11
SUZUKI55211-65D12
SUZUKI5521165D01
SUZUKI5521165D10
SUZUKI5521165D10000
SUZUKI5521165D11000
SUZUKI5521165D13
SUZUKI5521165D21
SUZUKI5521167D01
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.0 TD1998 (березень) - 2003 (липень) 1998 64 кВт - 87 к.с. RF, Дизель
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.5 V6 24V (FT)1998 (квітень) - 2003 (липень) 2493 106 кВт - 144 к.с. H 25 A, H 25 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.5 V6 24V 4x42001 (квітень) - 2003 (липень) 2493 116 кВт - 158 к.с. H 25 A, H 25 A, H 25 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.72001 (червень) - 2003 (серпень) 2736 127 кВт - 173 к.с. H 27 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.72003 (жовтень) - 2006 (серпень) 2736 135 кВт - 184 к.с. H 27 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.7 4x42003 (квітень) - 2003 (липень) 2736 135 кВт - 184 к.с. H 27 A, H 27 A, H 27 A, Бензин
SUZUKI GRAND VITARA I (FT) 2.7 4x42001 (жовтень) - 2003 (липень) 2736 127 кВт - 173 к.с. H 27 A, Бензин