Автозапчасть Прокладка, головка циліндра GLASER H17781-10
Уточнити наявність
Країна виробництва: Испания
Бренд-виробник: GLASER
Артикул запчастини: H17781-10
GLASER
Характеристики
Товщина [мм]1,7
Номери оригіналів
ВиробникАртикул
CITROEN0209.K1
PEUGEOT0209.K1
Встановлюється на автомобілі
Автомобіль Двигун Період виробництва Обсяг
(куб.см)
Потужність Код двигуна
LADA NIVA (2121) 1900 Diesel1993 (січень) - йде виробництво 1905 47 кВт - 64 к.с. XUD9A, Дизель
PEUGEOT 305 II (581M) 1.9 D1982 (жовтень) - 1988 (липень) 1905 48 кВт - 65 к.с. 162 (XUD9), Дизель
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.9 STD1994 (лютий) - 1995 (жовтень) 1905 51 кВт - 69 к.с. XUD9, Дизель
PEUGEOT 306 Van (N_, 7_) 1.9 STD1994 (лютий) - 1995 (жовтень) 1905 51 кВт - 69 к.с. XUD9, Дизель
PEUGEOT 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D1993 (квітень) - 1999 (травень) 1905 51 кВт - 69 к.с. XUD9, Дизель
PEUGEOT 306 Наклонная задняя часть (7A, 7C, N3, N5) 1.9 D1993 (травень) - 2001 (травень) 1905 47 кВт - 64 к.с. DJZ (XUD9Y), Дизель
PEUGEOT 309 I (10C, 10A) 1.9 D1986 (червень) - 1989 (липень) 1905 47 кВт - 64 к.с. D9A (XUD9), 162 (XUD9), Дизель
PEUGEOT 309 II (3C, 3A) 1.9 Diesel1989 (липень) - 1993 (грудень) 1905 47 кВт - 64 к.с. D9A (XUD9), 162 (XUD9), DJZ (XUD9Y), Дизель
PEUGEOT 405 II (4B) 1.9 D1992 (серпень) - 1995 (жовтень) 1905 47 кВт - 64 к.с. DJZ (XUD9Y), Дизель
PEUGEOT 405 II Break (4E) 1.9 D1993 (жовтень) - 1995 (грудень) 1905 51 кВт - 69 к.с. XUD9, Дизель
PEUGEOT PARTNER Combispace (5F) 1.9 D1996 (травень) - 1998 (грудень) 1905 51 кВт - 69 к.с. XUD9, Дизель